close
تبلیغات در اینترنت
نمایش ها
آخرین آثار تولید شده گروه
Hamsafaran Mahtab
  • نمایش اژدهاک-کارگردان: مرضیه اسماعیلی
  • کاست محزون-کارگردان: مسلم سلیمانیان
  • نمایش های میدانی کنگره شهدای به مدت 4سال
  • وصدا این همیشه ترسان-کارگردان:حسین اصغریان
  • کمدی مخمصه-کارگردان:مسلم سلیمانیان
  • سها یک ستاره سرخ-کارگردان: مسلم سلیمانیان
اطلاعیـــه سایـــت :
  • آخرین اطلاعات و اخبار منتشر شده در زمینه هنرهای نمایشی را می توانید در این درگاه مطالعه کنید
  • منتظر امکانات و ایده های جدید باشید
سه شنبه بود خوب یادمه، روایت مظلومیت زنان

سه شنبه بود خوب یادمه، روایت مظلومیت زنان

نمایش ,سه شنبه بود خوب یادمه ,نوشته پژمان رحیمی پردنجانی, و کارگردانی مرضیه اسماعیلی, داستان زندگی دو زن که با هم دوست بودن و سرنوشت هر کدام به نوعی سیاه بود ...مریم شوهرش فوت کرده بود و دختری کوچک به نام سارا داشت و مینا دوست مریم که از شوهرش قهر کرده بود و چون از شوهرش خیانت دیده بود دیگر قصد برگشتن نداشت , وقتی سارا از لب پنجره داشت به پایین سقوط میکرد دستش در دست مینا بوده ...سارا و مینا هر دو قربانی میشوند ... و الان مریم مانده و خاطراتش... 

بازی خیلی عالی خانم اسماعیلی خودش به تنهایی یک کلاس بازیگری هست برای خانمهای جوان و علاقمند به بازیگری ,در یک فضای ۱۲متری بقدری خوب بازی کرد که اصلن متوجه نشدیم که زمان چگونه گذشت استفاده از ابزار های اندک صحنه و انتقال حسهای متفاوت و روایت سیاه بختی این دو زن و بچه معصوم روایت مظلومیت خیلی از زنهای جامعه ما هست که دردهای درون خود را نمی توانند باز گو کنند و مانند عقده هایی درون گلویشان مانده و دارند خفه می شوند ...پاکی و عصمت زن و بی اخلاقی مرد باعث  از هم گسیختگی خانواده مینا  شده است. کارگردانی  خیلی خوب و استفاده از نشانه ها بخوبی توانسته بودند در خدمت کار باشند . در یک سالن کوچک کاری بخوبی نمایش های بزرگ در تالارهای شهر انجام شد.

هوشنگ عزیزی پور

مشــاهده کامل خبر
اجرای نمایش«سه شنبه بود،خوب یادمه»

اجرای نمایش«سه شنبه بود،خوب یادمه»

نمایش «سه شنبه بود،خوب یادمه» کاری از گروه همسفران مهتاب شهرکرد ، به نویسندگی پژمان رحیمی و کارگردانی و بازی مرضیه اسماعیلی بعنوان یکی از پنج اثر منتخب در جشنواره تئاتر تک نفره آموزشگاه آرام شهرکرد، از تاریخ 20 الی 22 مرداد ماه 1396 در پلاتوی نمایش خانه هنرمندان شهرکرد به روی صحنه می رود. محمد توکلی زانیانی نورپردازی و محمدصادق سجادی دهکردی ، موسیقی و طراحی پوستر این نمایش را بر عهده دارند.

مشــاهده کامل خبر
تالار وحدت پذیرای «سیمرغ و سهرورد» می‌شود

تالار وحدت پذیرای «سیمرغ و سهرورد» می‌شود

به گزارش سایت نسخه هنر به نقل از خبرگزاری مهر؛

گودرزی درباره وضعیت اجرای عمومی نمایش «سیمرغ و سهرورد» در سال جاری گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است نمایش «سیمرغ و سهرورد» را در مهر و آبان‌ماه امسال در تالار وحدت روی صحنه ببریم. همچنین قرار است رونمایی از نمایشنامه «سیمرغ و سهرورد» نیز همزمان با تکمیل شدن گروه و عوامل اجرای این اثر نمایشی، برگزار شود.

وی درباره گروه بازیگری نمایش «سیمرغ و سهرورد» یادآور شد: تا به امروز حضور اصغر همت و افسر اسدی در گروه بازیگری این نمایش، قطعی است و با بقیه بازیگران هم در حال مذاکره هستیم و به زودی گروه بازیگری «سیمرغ و سهرورد» به صورت قطعی مشخص می‌شود.

این نمایشنامه‌نویس و کارگردان
تئاتر شورای فرهنگ عمومی شهر زنجان و همچنین بنیاد فرهنگی و هنری رودکی را به عنوان حامیان تولید و اجرای این اثر نمایشی نام برد.

طی جلسه‌ای که در اواخر فروردین‌ماه سال جاری در شورای فرهنگ عمومی شهر زنجان برگزار شد، استاندار زنجان و مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری رودکی بر حمایت از تولید آثار هنری با موضوع سهروردی تأکید کردند.

مشــاهده کامل خبر
اجرایی متفاوت و خلاقانه از امیر بهاور اکبرپور دهکردی

اجرایی متفاوت و خلاقانه از امیر بهاور اکبرپور دهکردی

اجرایی متفاوت و خلاقانه براساس نمایشنامه ی "سو تفاهم" ، نوشته ی آلبر کامو. ترجمه ی خشایار دیهیمی؛ به کارگردانی امیر بهاور اکبرپور دهکردی، یکشنبه و دوشنبه آینده ( ششم و هفتم اردیبهشت ماه) در دانشگاه شهرکرد .خبر های تکمیلی در روزهای آینده . . .

مشــاهده کامل خبر

نمایش زنجیر آخرین اثر گروه تئاتر همسفران مهتاب شهرکرد در سال 93

اکیپ نمایش زنجیر به نویسندگی و کارگردانی مسلم سلیمانیان چالش تری آخرین اثر گروه تئاتر همسفران مهتاب شهرکرد، جهت اجرا و حضور در همایش بزرگ راهیان نور 20 اسفند ماه 93 راهی شهر آبادان خواهد شد.

 در این نمایش جلال نجفی چالش تری، فرزاد فخریان و سعید امیرخانی به ایفای نقش خواهند پرداخت، حسین اصغریان سرپرست گروه،  سعید امیر خانی موسیقی و افکت، مرضیه اسماعیلی دستیار کارگردان،امید بسیم طراح صحنه و فاطمه صانعی مدیر و منشی صحنه می باشد.

همایش بزرگ راهیان نور با حضور ده هزار نفر از سراسر کشور به عنوان میهمان و سی استان به میزبانی استان خوزستان از 20 لغایت 23 اسفندماه 93 در شهر آبادان برگزار خواهد شد. 

مشــاهده کامل خبر
نمایش کمدی مخمصه از یکم لغایت هشت اسفندماه در شهرکرد به روی صحنه خواهد رفت.

نمایش کمدی مخمصه از یکم لغایت هشت اسفندماه در شهرکرد به روی صحنه خواهد رفت.

****در ایران بیشتر از نیمی از افراد میزان شادکامی کمتر از حد متوسط دارند****
زمان قطعی اجرای عموم
تئاتر طنز: کمدی مخمصه به نویسندگی مسلم سلیمانیان چالش تری و کارگردانی : جلال نجفی و مسلم سلیمانیان چالش تری اعلام گردید.
از یکم لغایت 8 اسفند ماه 1393 در تالار امیرکبیر شهرکرد سالن اصلی ساعت 18 مقارن با ایام میلاد با سعادت حضرت زینب (س).
بازیگران: حسین اصغریان دهکردی، جلال نجفی چالش تری، امید بسیم دهکردی، مرضیه اسماعیلی، بهناز صانعی، فرزاد فخریان و سعید امیرخانی

طراحان صحنه: مسلم سلیمانیان و جلال نجفی، طراح لباس: مرضیه اسماعیلی
ساخت دکور: جلال نجفی، سعید امیرخانی، مهدی عسگری، فرزاد فخریان، حسین اصغریان و مسلم سلیمانیان
نور: مهسا سلیمانیان و عادل محمدیان، موسیقی: سعید امیرخانی و صادق چلگردی
منشی صحنه: اعظم نجفی و نازنین سلیمانیان، مدیر صحنه: مهسا سلیمانیان

آدرس محل اجرا: شهرکرد خیابان امیرکبیر، جنب کتابخانه عمومی و مسجد امام جواد (ع) تالار امیرکبیر
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 03833334891 انجمن هنرهای نمایشی استان چهارمحال و بختیاری تماس حاصل نمایید. تهیه بلیت: سایت ایران کنسرت و محل اجرا http://www.iranconcert.com/

 

 

 

مشــاهده کامل خبر
اجرای دو نمایش طنز با عنوان های کمدی مخمصه و بیوه های غمگین سالار جنگ در اسفندماه 93 در شهرکرد

اجرای دو نمایش طنز با عنوان های کمدی مخمصه و بیوه های غمگین سالار جنگ در اسفندماه 93 در شهرکرد

نمایش های طنز "کمدی مخمصه" و "بیوه های غمگین سالار جنگ" در شهرکرد اجرا می شوند.
امید بسیم گفت: این دو نمایش دارای ته مایه های طنز می باشند. نمایش "کمدی مخمصه" کاری از گروه تئاتر همسفران مهتاب شهرکرد نوشته مسلم سلیمانیان چالش تری و کارگردانی جلال نجفی و مسلم سلیمانیان چالش تری، نمایشی اجتماعی است و مربوط به قبل از انقلاب است و اعتراض کارگران شرکتی که حقشان پایمال شده است را به تصویر می کشاند. در این نمایش هنرمندانی همچون جلال نجفی چالش تری، حسین اصغریان، امید بسیم، فرزاد فخریان، سعید امیرخانی، فاطمه صانعی و مرضیه اسماعیلی بازی می کنند. این نمایش قرار است ازیکم لغایت هشتم اسفند ماه 1393 ساعت 18 بعداز اذان مغرب و عشاء درسالن اصلی تالار امیرکبیر شهرکرد روی صحنه رود.
وی افزود: نمایش "بیوه های غمگین سالار جنگ" نوشته محمدامیر یاراحمدی و به کارگردانی آزاده سعیدی نیز نمایشی طنز است که با بیان دوران قاجار زندگی سه همسر سالارخان جنگ(تاج الملوک، طلعت خانم و شاپرک خانم) را پس از مرگ او به تصویر می کشاند. در این تئاتر هنرمندانی همچون بهزاد ترابیان، مصطفی رئیسی، آزاده سعیدی، فاطمه صانعی و مرضیه اسماعیلی ایفای نقش می کنند. زمان اجرای این اثر هم پس از اجرای عمومی نمایش "کمدی مخمصه" اعلام خواهد شد.
شایان ذکر است اعضای جدید شورای نظارت بر تئاتر و صدور پروانه نمایش در استان چهارمحال و بختیاری متشکل از آقایان سیدباقر حسینی، محمدرضا سمیع قهفرخی، حسین اصغریان دهکردی، رضا ولی پور دهکردی، مهرداد حیدری فارسانی، جلال نجفی چالش تری و امید بسیم(عضو و دبیر شورا) می باشند.
مشــاهده کامل خبر
اجرای نمایش: باورکن این یک نمایش نیست در شهرکرد

اجرای نمایش: باورکن این یک نمایش نیست در شهرکرد

نمایش باور کن این یک نمایش نیست به نویسندگی و کارگردانی کاظم حیدری چالش تری در تالار غدیر شهرکرد آغاز شد.

در این نمایش طنز: مهناز نجفی چالش تری، عقیل قدمی، هادی امیدی و سید مهدی سلیمی به ایفای نقش خواهند پرداخت.

این نمایش از تاریخ 14 ماه لغایت 22 بهمن ماه 93 ساعت 17 در تالار غدیر واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به روی صحنه خواهد رفت.

آدرس فروش بلیت و محل اجرا: شهرکرد، ابتدای بلوار آیت الله کاشانی، چهارراه فارابی تالار غدیر

مشــاهده کامل خبر
اجرای تئاتر طنز و متفاوت : کمدی مخمصه اثری دیگر از گروه تئاتر همسفران مهتاب شهرکرد به زودی

اجرای تئاتر طنز و متفاوت : کمدی مخمصه اثری دیگر از گروه تئاتر همسفران مهتاب شهرکرد به زودی

تئاتر طنز و متفاوت کمدی مخمصه به زودی در شهرکرد به روی صحنه خواهد رفت

 نویسنده و کارگردان: مسلم سلیمانیان چالش تری

در تئاتر کمدی مخمصه : جلال نجفی چالش تری، امید بسیم، حسین اصغریان، رضا علوی، مرضیه اسماعیلی و بهناز صانعی را به گونه ای متفاوت خواهید دید، امید است بتوانیم لحظاتی شاد و مفرح را برای شما عزیزان رقم بزنیم.  

جلال نجفی دستیار کارگردان، عادل محمدیان طراح و پردازش نور، سعید امیرخانی اجرای افکت و دستیارصحنه، مهسا و نازنین سلیمانیان مدیر و منشی صحنه و صادق چلگردی ساخت موسیقی زنده این نمایش را به عهده دارند.

نمایش کمدی مخمصه کاری از گروه تئاتر همسفران مهتاب  به زودی در شهرکرد

مشــاهده کامل خبر
اعلام زمان قطعی اجرای عموم نمایش بازخمی برشانه هایش در شهرکرد

اعلام زمان قطعی اجرای عموم نمایش بازخمی برشانه هایش در شهرکرد

مشــاهده کامل خبر
گروه تئاتر چکاوک شهرکرد درآمد گروهی حاصل از اجرای نمایش خود را تقدیم زلزله زدگان کرد.

گروه تئاتر چکاوک شهرکرد درآمد گروهی حاصل از اجرای نمایش خود را تقدیم زلزله زدگان کرد.

مشــاهده کامل خبر

هدایت به بالای صفحه